Nakonec se většina páníčků naučí poslouchat svého psa.

Březen 2010

Můj autoportrét

31. března 2010 v 20:13 | Bruno |  Já Bruno
Rozhodl jsem se přihlásit do soutěže o nejhezčí autoportrét. Hlavičku bych nezvládl, musel bych mít šikovnější pacičky, proto jsem nakreslil čumáček a tlamičku. I tak mi musela malá panička trochu pomoci. Vpravo dole je můj vlastnopackní podpis.
čumáček

Jak je výhodné mít nešikovné páníčky

12. března 2010 v 19:31 | Bruno |  deníček
Nedávno mi páníčci koupili nové dobrůtky. Jsou to takové pásky, po kterých se můžu utlouct. Malá panička je včera nechala na botníku. Přišel páníček a dobrůtky omylem shodil. Já jsem samozřejmě okamžitě vystartoval, v mžiku sežral všechny menší kousky, popadl jeden veliký pásek a jako střela utekl. Malá panička sice hned vyrazila za mnou, ale když mě chytila, měl jsem pásek bezpečně v žaludku. To jsem se měl!

Malé potištěné papírky

10. března 2010 v 16:47 | Bruno
Panička mě přesvědčila, že mám napsat úvahu na téma peníze. Peníze jsou papírky, na kterých lidem z nějakého důvodu strašně záleží a jsou ochotní je vyměnit třeba za šunku nebo salámek. To nikdy nepochopím. Ovšem když to funguje, proč ne. Já jednou taky našel peníz. Krásný, lesklý, musel jsem si ho hned označkovat. Malá panička mne ale odstrčila stranou a penízek si vzala. Potom šla do zverimexu a koupila mi žvýkací tyčinku. Proto říkám - peníze vpřed!