Nakonec se většina páníčků naučí poslouchat svého psa.

Květen 2010

Můj mlsný jazýček čima malé paničky

27. května 2010 v 17:24 | Malá panička, když byla malá |  Já Bruno
Když byla malá panička ještě menší, poslala do nějaké soutěže krátký článek o mém charakteru.
Jednou k nám měla přijít návštěva. Slavily se narozeniny, tak mamka udělala chlebíčky. Byly to spíš jednohubky, se šunkou, salámem a pomazánkou. Náš pejsek Bruník se mlsně olizoval. V tom návštěva přišla, mamka položila tácek na stůl a začalo se vítat. Nikoho nenapadlo, že Bruno, hlavní vítač, kamsi zmizel....

Významný den

19. května 2010 v 20:39 | oslavenec Bruno |  Já Bruno
Nechápu, proč páníčci oslavují třeba svátek nebo narozeniny. To je toho, že něčí jméno má právě "svůj den", nebo že se někdo narodil jedenáctého května.
Jedenáctého května jsem se narodil já. Už si to ani nepamatuju, ale páníčci s tím strašně nadělají. Potřásají mi packou a obvykle dostanu i nějakou dobrotu. Proto se na narozeniny těším.
Já ale neslavil jenom to, že jsou mi čtyři roky. Paničky dostaly nějakou zprávu a hrozně se radovaly. Prý mám dva brášky a dvě ségry. Narodili se ve stejný den jako já, jen o čtyři roky později. Já za nimi sice nesmím, ale radoval jsem se taky, protože mi paničky daly talíř obložený sýrem. Mňam. Olizoval jsem se až za ušima. Oslavy rozhodně mají něco do sebe.

Budu mít nové sourozence!

7. května 2010 v 11:59 | pes Bruno |  Moje smečka
Panička dostala včera večer esemesku, že moje mamka Sára bude mít štěňátka! Páníčci říkali, že by je moc rádi viděli, ale MĚ nevezmou, leda až budou štěňátka větší. To je vrchol. Já jsem příbuzný a nesmím k nim. Oni ano. Navíc je určitě budou hladit a na jejich hlazení mám výsadní právo já.
Ale až vyrostou, to se na ně těším. Chtěl bych poznat nějakého bráchu. Sestry už mám tři, ale bráchu žádného. Navíc bych byl nejstarší. Všechny bych je přepral, kdybych chtěl. Je to tak príma být nejstarším sourozencem!
Ostříhaný Bruno
Jo, a taky jsem ostříhaný. Moc mi to sluší.