Nakonec se většina páníčků naučí poslouchat svého psa.

Jak nám Bruno utekl

17. dubna 2011 v 19:27 | malá panička a Bruno |  deníček
Včera jsme byli na procházce v lese. I když bylo celkem teplo, na zemi stále tu a tam ležely kopečky sněhu. Jinak se ale příroda probouzela k životu a my páníčci to všechno sledovali a kochali se. Pohoda skončila ve chvíli, kdy si panička všimla, že máme o jednoho člena smečky míň. Bruno zmizel.
Všichni si vybavovali, že ještě před pár minutami u nás pobíhal. Teď byl ale pryč. Začali jsme volat. Bruno nikde. Zbylá část smečky se tedy rozdělila a začala prohledávat les za stálého volání.
Trvalo to dlouho. Až po několika minutách jsem ho konečně spatřili přibíhat. Nikdo kromě něj neví, co tam vlastně našel. Já si myslím, že to byla hárající liška, pokud lišky hárají. Konec dobrý, všechno dobré, ale pořádně nás vyděsil.
__________________________________________________________________________________________________________________
Páníčci se rozhodli, že se půjdeme podívat do přírody. Já byl hned pro. V přírodě bývá spousta zajímavých pachů a můžu si označit věci, které ještě nikdo přede mnou neoznačil.
Tentokrát se šlo do lesa.. Nahoře na kopci byl sníh, který mne zábl do paciček. Navíc jsem byl dost urousaný. Jinak jsem si ale výlet pořádně užil. Očichával jsem staré stopy a vedl smečku.
Když jsme šli zpátky, chytil jsem konečně pořádnou stopu. Vyrazil jsem po ní jako divý. Nejsem si moc jistý, čí to byla stopa, ale to nevadí. Uběhl jsem obrovskou vzdálenost a našel díru v zemi. Co v ní může být? Vzduchem se ke mně doneslo volání. Mám se vrátit hned teď, nebo ulovit to báječné zvíře a přinést ho páníčkům ukázat? Po několika pokusech jsem uznal, že zvíře asi neulovím, a vrátil se. Páníčci mi řekli, že jim nemůžu takhle utíkat a kdesi cosi. Příště je teda budu poslouchat, ale stejně jsem si to pořádně užil!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča&Kety Monča&Kety | Web | 20. dubna 2011 v 22:27 | Reagovat

Ještě že se našel..

2 Jana Jana | Web | 5. července 2011 v 8:50 | Reagovat

Zdravím, no ještě že se našel a nic se mu nestalo :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama